Poród z fundacją

PORÓD Z FUNDACJĄ

Uprzejmie informujemy, że poród z asystą fundacji jest w chwili obecnej NIEDOSTĘPNY. Przestrzegamy Państwa przed niewłaściwymi praktykami, o których dobiegają nas słuchy. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej powrócić do naszych usług.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

ZASTANAWIAŁAŚ SIĘ NAD PORODEM Z FUNDACJĄ, ALE NIE JESTEŚ PEWNA SWOJEJ DECYZJI?

Poniżej znajdziesz kilka podstawowych informacji o tym z czym wiąże się poród z fundacją i jaką opiekę gwarantują fundacyjne położne.
stylish-pregnant-woman

Poród to bardzo wyjątkowy moment w życiu kobiety. Nieopisane doświadczenie, do którego nie wiadomo jak się przygotować i czego się spodziewać.
Położne z naszej fundacji dbają o to, by te szczególne wydarzenie było przeżywane przez przyszłych rodziców w spokoju i równowadze.

Korzystając z usług zaufanej położnej zyskamy dogodność pozyskiwania użytecznych informacji, które pomogą przejść przez te wyjątkowe chwile świadomie i bez lęku.
Nierzadko rodzice utrzymują kontakt z położną również po narodzinach dziecka, pielęgnując więź, która ich połączyła przez wielomiesięczny wspólny kontakt.

WAŻNE: W związki z Państwa licznymi prośbami informujemy, że jesteśmy w trakcie formalności prawnych z placówkami szpitalnymi, gdzie kontynuować będziemy indywidualną opiekę okołoporodową. Szczegóły niebawem na stronie!

PORÓD Z FUNDACJĄ OZNACZA:

• OTOCZENIE MAMY I DZIECKA NALEŻYTĄ EMPATIĄ

Nawiązanie przyjaznych relacji z położną zagwarantuje przyszłej mamie komfort i spokój

• DOSTĘPNOŚĆ POŁOŻNEJ W KAŻDEJ CHWILI

Zaufana położna odpowie na wszystkie wątpliwości i udzieli pomocy w razie konieczności

• PROFESJONALNE WSPARCIE PODCZAS PORODU

Poród zostanie przyjęty przez zaufaną położną, w wybranym przez ciężarną szpitalu

Masz pytanie? Napisz do nas!

OTRZYMUJ INFORMACJE

o działalności fundacji