Wolontariusze

WOLONTARIAT

CHCESZ POMAGAĆ INNYM I RÓWNOCZEŚNIE NAWIĄZYWAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI?

Poszukujemy osób, które chętnie włączą się w działania fundacji i dadzą się zarazić pozytywną energią, żeby przekazywać ją innym.
first-rate-people-gentlemens-club

W Szczecińskiej Fundacji ‚Zdroje’ tworzymy zgrany zespół osób, które za wszelką cenę chcą działać na rzecz tych, którzy urodzili się w mniej dogodnej sytuacji rodzinnej lub zdrowotnej.

Naszym celem jest niesienie pomocy dzieciom, jak i całej rodzinie, ażeby warunki ich otaczające sprzyjały do świadomego rozwoju i emocjonalnej dojrzałości.
Co więcej, zależy nam również na tym aby pokazywać ludziom, że pomaganie jest dobre i każdy nasz krok ku bezinteresownej pracy na rzecz naszego otoczenia zwróci się.

CZEKAMY NA CIEBIE

• CHCEMY NIEŚĆ POMOC WIELU OSOBOM

Dołącz do nas aby nasze działania mogły się wciąż rozwijać i obejmować coraz więcej osób.

• TWOJA AKTYWNOŚĆ WNIESIE WIĘCEJ ENERGII

Działaj z nami. Razem możemy pokazać ludziom, że dobro zawsze powraca.

• WIERZYMY, ŻE PRACA ZESPOŁOWA TO DROGA DO SUKCESU

Akcje społeczne wymagają dobrej organizacji i samozaparcia. Wierzymy, że jest to klucz do sukcesu.

Masz pytanie? Napisz do nas!

OTRZYMUJ INFORMACJE

o działalności fundacji